Join IDNLearn.com today and start getting the answers you've been searching for. Our community is ready to provide in-depth answers and practical solutions to any questions you may have.

PLEASE HELP ILL GIVE BRAINLIEST!!!!

The relationship between the number of pounds (lb) of beef and the total cost in dollars is shown in the graph. What is the unit price of beef?

A. $1/4 lb

B.$4/1 lb

C. 1 lb/$4

D. $8/2 lb


PLEASE HELP ILL GIVE BRAINLIEST The Relationship Between The Number Of Pounds Lb Of Beef And The Total Cost In Dollars Is Shown In The Graph What Is The Unit Pr class=