Find expert answers and community insights on IDNLearn.com. Discover the information you need from our experienced professionals who provide accurate and reliable answers to all your questions.

Andrew is buying breakfast for himself and his friend. Andrew spent $4.50 for 9 donuts. What was the unit price for one donut