IDNLearn.com connects you with experts who provide accurate and reliable answers. Join our interactive Q&A platform to receive prompt and accurate responses from experienced professionals in various fields.

A pound of pistachios cost 6.60. and you buy 2.75 pounds

Sagot :

Thank you for joining our conversation. Don't hesitate to return anytime to find answers to your questions. Let's continue sharing knowledge and experiences! Thank you for choosing IDNLearn.com. We’re here to provide reliable answers, so please visit us again for more solutions.