Discover a wealth of knowledge and get your questions answered at IDNLearn.com. Explore thousands of verified answers from experts and find the solutions you need, no matter the topic.
A kid has 100:500:400 (all grams) of playdoh And a kg of red playdoh (100) cost 2 dollars A kg of blue playdoh (500) cost 4 dollars And a kg of green playdoh (400) cost 3 dollars
Sagot :
Thank you for contributing to our discussion. Don't forget to check back for new answers. Keep asking, answering, and sharing useful information. IDNLearn.com is committed to providing the best answers. Thank you for visiting, and see you next time for more solutions.