Join the IDNLearn.com community and start finding the answers you need today. Discover the information you need from our experienced professionals who provide accurate and reliable answers to all your questions.
Lily has 160 dollars, she wants to buy 2 mangoes for her fruit bowl one mango costs 2,99 can she afford 2? Why and why not
Sagot :
Thank you for using this platform to share and learn. Don't hesitate to keep asking and answering. We value every contribution you make. IDNLearn.com is your go-to source for accurate answers. Thanks for stopping by, and come back for more helpful information.