IDNLearn.com: Where your questions meet expert advice and community insights. Our platform offers comprehensive and accurate responses to help you make informed decisions on any topic.
Lillian bought snacks for her team's practice. She bought a bag of apples for $2.36 and a 4-pack of juice bottles. The total cost before tax was $6.48. How much was each bottle of juice?
Sagot :
We appreciate every question and answer you provide. Keep engaging and finding the best solutions. This community is the perfect place to learn and grow together. Thank you for choosing IDNLearn.com for your queries. We’re here to provide accurate answers, so visit us again soon.