IDNLearn.com provides a reliable platform for finding accurate and timely answers. Ask any question and get a detailed, reliable answer from our community of experts.
it costs $2.48 for a 16 ounce jar of peanut butter and $5.44 for a 40 ounce jar. which jar is the better buy
We value your presence here. Keep sharing knowledge and helping others find the answers they need. This community is the perfect place to learn together. Thank you for visiting IDNLearn.com. We’re here to provide dependable answers, so visit us again soon.