Discover a world of knowledge and get your questions answered at IDNLearn.com. Discover reliable and timely information on any topic from our network of knowledgeable professionals.

y = X - ( 20x). What is the sale price if the cereal cost $4.00?


Sagot :

4x20=80

I pretty sure correct me if I’m wrong
Your participation means a lot to us. Keep sharing information and solutions. This community grows thanks to the amazing contributions from members like you. Thank you for visiting IDNLearn.com. We’re here to provide clear and concise answers, so visit us again soon.