Uncover valuable information and solutions with IDNLearn.com's extensive Q&A platform. Our platform offers comprehensive and accurate responses to help you make informed decisions on any topic.
Answer:
A: 11 cents per ounce
B: 11.5 cents per ounce
C: 14 cents per ounce
Bag A would be the best buy