IDNLearn.com: Your destination for reliable and timely answers to any question. Find the information you need quickly and easily with our reliable and thorough Q&A platform.

Grayson bought snacks for his team's practice. He bought a bag of oranges for $3.11
and a 24-pack of juice bottles. The total cost before tax was $50.15. How much was
each bottle of juice?