IDNLearn.com: Where your questions meet expert answers and community support. Join our knowledgeable community and access a wealth of reliable answers to your most pressing questions.
PLEASE HELP Aria made 9 pounds of fudge.She separates the fudge into 3/4 pound portions. She sells each portions for $6.50.if she sells all the fudge,How much money will she make? show your work
Your participation means a lot to us. Keep sharing information and solutions. This community grows thanks to the amazing contributions from members like you. Discover the answers you need at IDNLearn.com. Thank you for visiting, and we hope to see you again for more solutions.