Connect with experts and get insightful answers to your questions on IDNLearn.com. Discover comprehensive answers to your questions from our community of knowledgeable experts.

A 9-pack of plastic cups costs $7.83. What is the unit price?

Sagot :

Answer:

0.87$ per unit ........