IDNLearn.com offers a unique blend of expert answers and community-driven knowledge. Get thorough and trustworthy answers to your queries from our extensive network of knowledgeable professionals.
guys bought 2/3 pound of turkey and 1/4 pound of ham.The tukey cost 9 dollars per pound, and the ham cost 7 dollars per pound.In all,how much did gus spend?
We value your participation in this forum. Keep exploring, asking questions, and sharing your insights with the community. Together, we can find the best solutions. IDNLearn.com has the solutions to your questions. Thanks for stopping by, and come back for more insightful information.