IDNLearn.com helps you find the answers you need quickly and efficiently. Whether your question is simple or complex, our community is here to provide detailed and trustworthy answers quickly and effectively.
Nine grapefruits cost $4. Use the ratio table to determine how many grapefruits can be bought for $20.
