IDNLearn.com provides a comprehensive platform for finding accurate answers. Get accurate and timely answers to your queries from our extensive network of experienced professionals.

The grocery store sells 4 cans of soup for $3.60.
What is the unit price?

copy and paste the site for the photo of the work