Find expert advice and community support for all your questions on IDNLearn.com. Get the information you need from our community of experts, who provide detailed and trustworthy answers.

Please help me. My homework is due at 11:59

Please Help Me My Homework Is Due At 1159 class=

Sagot :

the grocery store selling a 3 pound bag for $4.20. while the other store would sell it for $4.50.
4.20/3= 1.4 and 3/2= 1.5 so basically 4.20 thingy
Your presence in our community is highly appreciated. Keep sharing your insights and solutions. Together, we can build a rich and valuable knowledge resource for everyone. Thank you for trusting IDNLearn.com. We’re dedicated to providing accurate answers, so visit us again for more solutions.