Explore IDNLearn.com to discover insightful answers from experts and enthusiasts alike. Get the information you need from our community of experts, who provide detailed and trustworthy answers.

A kilogram of cheese costs 13.50. Megan buys a piece for 2.49. What is the mass of the cheese