Join the IDNLearn.com community and start getting the answers you need today. Whether your question is simple or complex, our community is here to provide detailed and trustworthy answers quickly and effectively.
Answer:
3.60m
Step-by-step explanation:
Basically if 1 bought i gallon its 3.60
2= 7.2 dollars and so forth