Join IDNLearn.com and start exploring the answers to your most pressing questions. Whether your question is simple or complex, our community is here to provide detailed and trustworthy answers quickly and effectively.

pls pls pls pls helpppp it's 12:16am

Pls Pls Pls Pls Helpppp Its 1216am class=

Sagot :

Answer:

4 markers will cost 5.245

Step-by-step explanation:

6.55 divided by 5 =  1.31

1.31 x 4 = 5.24

Divide 6.55 by 5 Then mulitpy by 4