IDNLearn.com offers a collaborative platform for sharing and gaining knowledge. Whether it's a simple query or a complex problem, our experts have the answers you need.

Which is the better buy? $15.40 for 3.5 lbs of gummy bears or $7.65 for 1.8 lbs of gummy bears