IDNLearn.com provides a collaborative environment for finding accurate answers. Get accurate and comprehensive answers to your questions from our community of knowledgeable professionals.

.
* 6 cupcakes for $14
* 12 cupcakes for $30
* 24 cupcakes for $54
The unit price for the 6 cupcakes is
The unit price for the 12 cupcakes is
The unit price for the 24 cupcakes is
The lowest unit price is for