Get personalized answers to your specific questions with IDNLearn.com. Discover the information you need quickly and easily with our reliable and thorough Q&A platform.
Sagot :
Answer:
I believe the answer is $16
Step-by-step explanation:
I divded the $4 dollars by 3 chocolate bars and got 1.3 repeating. Then multiplied that by 12 and got 16 :)
We value your participation in this forum. Keep exploring, asking questions, and sharing your insights with the community. Together, we can find the best solutions. Thank you for choosing IDNLearn.com. We’re dedicated to providing clear answers, so visit us again for more solutions.