Get clear, concise, and accurate answers to your questions on IDNLearn.com. Discover detailed and accurate answers to your questions from our knowledgeable and dedicated community members.
It cost Erica $9.75 for the ingredients to make 30 cupcakes. She sold them for $1.00 each. What was Erica’s total profit?
Your engagement is important to us. Keep sharing your knowledge and experiences. Let's create a learning environment that is both enjoyable and beneficial. Thank you for visiting IDNLearn.com. We’re here to provide clear and concise answers, so visit us again soon.