Find solutions to your problems with the help of IDNLearn.com's knowledgeable users. Get step-by-step guidance for all your technical questions from our dedicated community members.
Answer: One song costed (if that's a word)
$1.25
Step-by-step explanation:
25.00 divided by 20 is 1.25