Get the information you need quickly and easily with IDNLearn.com. Whether your question is simple or complex, our community is here to provide detailed and trustworthy answers quickly and effectively.

A woman bought 210 oranges for $6.50. She sold all of them at 3 for 20cents. How much profit did she make?