Experience the power of community-driven knowledge on IDNLearn.com. Explore thousands of verified answers from experts and find the solutions you need, no matter the topic.

Keisha bought 6 pounds of flour for $3. how many dollars did she pay per pound of flour$​

Sagot :

0.5, 3 divided by 6 lol
Thank you for being part of this discussion. Keep exploring, asking questions, and sharing your insights with the community. Together, we can find the best solutions. Thank you for choosing IDNLearn.com. We’re dedicated to providing clear answers, so visit us again for more solutions.