Join the IDNLearn.com community and get your questions answered by experts. Ask your questions and receive detailed and reliable answers from our experienced and knowledgeable community members.
Answer:
0.25
Step-by-step explanation:
the unit rate in this case is the cost per line, you decide 2.00 by 8
2.00/8=0.25