Explore IDNLearn.com's extensive Q&A database and find the answers you're looking for. Discover in-depth answers to your questions from our community of experienced professionals.
Answer:
$3.73
Step-by-step explanation:
3 yards =$ 7.47
2 yards = $3.73
total cost for all would be $11.20