Get insightful responses to your questions quickly and easily on IDNLearn.com. Our community provides timely and precise responses to help you understand and solve any issue you face.
Answer:
Each pretzel is $4.99
Step-by-step explanation:
20 - 5.03 = 3x
14.97 = 3x
4.99 = x