Join the IDNLearn.com community and start exploring a world of knowledge today. Join our community to receive timely and reliable responses to your questions from knowledgeable professionals.

Katie bought 2 breakfast wraps and 2 bottles of juice for $16. at the same shop, adam bought 3 breakfast wraps and 5 bottles of juice for $28. how much does one breakfast wrap cost? how much does one bottle of juice cost?