IDNLearn.com connects you with experts who provide accurate and reliable answers. Our community provides timely and precise responses to help you understand and solve any issue you face.

If you can do this worksheet; You don't even have to do the whole thing; Some of you can do one of the five problems, or if you want, you can do the whole thing. But if you can, I will give you 15 points, and if I can, award brainiest. Good luck, and thank you.

Sagot :

Answer:

1=$1.29*30=$38.7+$2.00=$40.70 cost of songs

2=12*5=60+35=95 pages

3=$3.20-$2.00=$1.20/$0.15=8 days

4=250pounds /12pounds=20 days of food

5=30100/21500=14 minutes

Step-by-step explanation: this is your answer recheck