From health tips to tech hacks, find it all on IDNLearn.com. Our platform is designed to provide quick and accurate answers to any questions you may have.
Answer:
0.75
Step-by-step explanation:
Divide the cost of the 3 bags by 3 (2.25 / 3 = 0.75)