IDNLearn.com offers expert insights and community wisdom to answer your queries. Our community provides timely and precise responses to help you understand and solve any issue you face.
Sagot :
Answer:
6
-------
$4.00
unit rate: 4 / 6 = 0.67$ per pound of apples
We appreciate your participation in this forum. Keep exploring, asking questions, and sharing your insights with the community. Together, we can find the best solutions. IDNLearn.com has the solutions to your questions. Thanks for stopping by, and come back for more insightful information.