From science to arts, IDNLearn.com has the answers to all your questions. Our platform offers comprehensive and accurate responses to help you make informed decisions on any topic.

which is a better buy six cans for $7 or 8 cans for $9?

Sagot :

Answer:

8 cans for $9

Step-by-step explanation:

Answer:

8 cans for 9$

Step-by-step explanation:

buy 8 cans for 9$