Get the most out of your questions with IDNLearn.com's extensive resources. Get accurate and comprehensive answers from our network of experienced professionals.
A kilogram of whole-wheat flour costs $6. What is the cost of 400 grams of flower
1 kg=1000 grams
We appreciate your contributions to this forum. Don't forget to check back for the latest answers. Keep asking, answering, and sharing useful information. Your questions find clarity at IDNLearn.com. Thanks for stopping by, and come back for more dependable solutions.