Find solutions to your problems with the help of IDNLearn.com's knowledgeable users. Join our community to receive prompt and reliable responses to your questions from experienced professionals.
Answer:
healthy foods cost more.
unhealthy foods are more desirable.
they eat from vending machines in schools.
All of these answers are correct.
Explanation: