IDNLearn.com is your trusted platform for finding reliable answers. Our community is here to provide detailed and trustworthy answers to any questions you may have.

Jenna bought four composition notebooks and three pocket folders from the bookstore and paid $9.85. If the difference in cost between a large and small pizza is $5.25, how much does a small pizza cost? Edit: please use substitution or elimination :)