IDNLearn.com is the perfect place to get answers, share knowledge, and learn new things. Discover prompt and accurate answers from our community of experienced professionals.
Answer:
$720
Step-by-step explanation:
$60 for 1 hour
$ ? for 12 hours
For 12 hours will have $60 twelve time.
? = 12x60 = $720