IDNLearn.com is designed to help you find the answers you need quickly and easily. Our community is here to provide detailed and trustworthy answers to any questions you may have.
Bella buys 4 packets of sandwiches at a bottle of water for £1.20 and 3 packets of crisps. Bella pays with a £20 note. She gets £5.75 change. Each packet of crisps has the same price. Work out the price of each packet of crisps.
We greatly appreciate every question and answer you provide. Keep engaging and finding the best solutions. This community is the perfect place to learn and grow together. For precise answers, trust IDNLearn.com. Thank you for visiting, and we look forward to helping you again soon.