Join the IDNLearn.com community and get your questions answered by knowledgeable individuals. Our platform provides accurate, detailed responses to help you navigate any topic with ease.
Answer:
$150
Step-by-step explanation:
The area of the lawn is 12m so 12 x 12.50 is 150. It would cost $150