Join the IDNLearn.com community and start exploring a world of knowledge today. Join our knowledgeable community and access a wealth of reliable answers to your most pressing questions.

Which of the following package deals is a better buy according to unit price?
$5.73 for 3 cans
$11.44 for 8 cans
$13.55 for 5 cans
$14.28 for 6 cans


Sagot :

Do you have a picture?
C because your paying less