Join the IDNLearn.com community and get your questions answered by knowledgeable individuals. Receive prompt and accurate responses to your questions from our community of knowledgeable professionals ready to assist you at any time.

9 boxes of cookies cost $38.07. How many boxes did Gina buy if she spent $16.927
please help me asap ​