IDNLearn.com makes it easy to find the right answers to your questions. Ask any question and receive timely, accurate responses from our dedicated community of experts.
Rick is going to buy donuts for his family. Each donut costs $1.25. If the number of donuts Rick buys is represented using the letter r, which expression represents the total cost?
