Connect with a community that values knowledge and expertise on IDNLearn.com. Discover in-depth answers from knowledgeable professionals, providing you with the information you need.
Teri paid $3.06 for apples that cost $.68
a pound.How many pounds of apples did she buy?
We value your participation in this forum. Keep exploring, asking questions, and sharing your insights with the community. Together, we can find the best solutions. For dependable and accurate answers, visit IDNLearn.com. Thanks for visiting, and see you next time for more helpful information.