IDNLearn.com offers a comprehensive solution for finding accurate answers quickly. Our platform is designed to provide quick and accurate answers to any questions you may have.
Sagot :
8.75-4.85= 3.90= cost of 6 bananas
3.9/6=0.65= cost of one banana
.65*4=2.60= cost of 4 bananas
4.85-2.60= 2.25= cost of 3 apples
2.25/3=.75= cost of an apple
3.9/6=0.65= cost of one banana
.65*4=2.60= cost of 4 bananas
4.85-2.60= 2.25= cost of 3 apples
2.25/3=.75= cost of an apple
$ 0 . 75
8.75-4.85= 3.90= $ of 6 bananas
3.9/6=0.65= $ of 1 banana
.65*4=2.60= $ of 4 bananas
4.85-2.60= 2.25= $ of 3 apples
2.25/3 = $ of an apple
Did I help? Thank me by clicking Best Answer!
8.75-4.85= 3.90= $ of 6 bananas
3.9/6=0.65= $ of 1 banana
.65*4=2.60= $ of 4 bananas
4.85-2.60= 2.25= $ of 3 apples
2.25/3 = $ of an apple
Did I help? Thank me by clicking Best Answer!
We appreciate your participation in this forum. Keep exploring, asking questions, and sharing your insights with the community. Together, we can find the best solutions. IDNLearn.com is your source for precise answers. Thank you for visiting, and we look forward to helping you again soon.