Connect with a community that values knowledge and expertise on IDNLearn.com. Our platform is designed to provide trustworthy and thorough answers to any questions you may have.
seb bought 2 apples and 3 pears.
He spent £1.59 altogether
Apples cost 24p each.
How much does one pear cost??
Thank you for using this platform to share and learn. Don't hesitate to keep asking and answering. We value every contribution you make. IDNLearn.com has the solutions to your questions. Thanks for stopping by, and come back for more insightful information.