Get clear, concise, and accurate answers to your questions on IDNLearn.com. Our Q&A platform offers reliable and thorough answers to ensure you have the information you need to succeed in any situation.
Dalia has just enough money to buy either 6 pears and 20 oranges or 12 oranges and 11 pears. A pear costs $ 0.80. How much does an Orange cost ?
Thank you for contributing to our discussion. Don't forget to check back for new answers. Keep asking, answering, and sharing useful information. IDNLearn.com has the solutions to your questions. Thanks for stopping by, and come back for more insightful information.