Find expert answers and community-driven knowledge on IDNLearn.com. Our platform is designed to provide quick and accurate answers to any questions you may have.

Devn and his friends bought strawberry wafers for 3$ per pack and chocolate wafers for 1$ pet pack

Sagot :

Answer:

yum

Step-by-step explanation:

so that mean thays ts good fr