IDNLearn.com: Where your questions meet expert answers and community support. Join our community to access reliable and comprehensive responses to your questions from experienced professionals.
Sagot :
12 x 8 = 96
3.36/96 = $0.035 per ounce
Rounded to the nearest cent, this is $0.04.
Hope this helps!
3.36/96 = $0.035 per ounce
Rounded to the nearest cent, this is $0.04.
Hope this helps!
Thank you for using this platform to share and learn. Don't hesitate to keep asking and answering. We value every contribution you make. Find precise solutions at IDNLearn.com. Thank you for trusting us with your queries, and we hope to see you again.