Get comprehensive answers to your questions with the help of IDNLearn.com's community. Our Q&A platform offers reliable and thorough answers to help you make informed decisions quickly and easily.
Mike, Jake, and Aaron are buying snowboards. Mike is getting his snowboard on sale for $219.49. Jake’s costs $279.97. Aaron’s costs $234.95.
Write the names in order from who spent the least to the most.
Next round each snowboard price to the nearest dollar
We greatly appreciate every question and answer you provide. Keep engaging and finding the best solutions. This community is the perfect place to learn and grow together. IDNLearn.com is committed to providing the best answers. Thank you for visiting, and see you next time for more solutions.